Сплячого водія Tesla, який їхав автопілотом, зупинила поліція

0
49

Шведський водій-експедитор, який активував свій автопілот, заснув за кермом і мало не збив поліцейську машину, коли нарешті прокинувся. Поліція зафіксувала цей випадок після того, як інший водій Tesla зауважив, що його автомобіль був на лінії обгону, коли він спав.

Шведського водія Tesla було визнано винним у необережному керуванні після того, як він заснув за кермом і очолив поліцію в погоні на автопілоті завдовжки 25 км.

Неназваний водій служби доставки прямував на північний схід шосе E4, коли його помітив інший водій Tesla, якому здалося дивним, що Model X застрягла на смузі для обгону, але нічого не обганяла.

Коли другий водій під’їхав до нього, він помітив, що чоловік за кермом міцно спить і швидко викликав поліцію.

На той час, коли поліцейські нарешті наздогнали позашляховик 2019 року випуску, він проїхав близько 16 км з того часу, як інший водій підняв тривогу, і тепер знаходився неподалік Лінчепінгу. Але на акумуляторі ще залишалося достатньо миль, і попри всі зусилля поліції водія не вдалося розбудити, повідомляє шведське видання Vibilagare.

Поліція спробувала вигнати машину на одному з виїздів, але не змогла зупинити її, і їй довелося чекати, поки наступний виїзд не з’явиться ще за кілька миль далі дорогою. Зрештою, водій прокинувся і, мабуть, так злякався, що смикнув кермо вправо, змусивши найближчу поліцейську машину ухилитися, щоб уникнути зіткнення. Потім водій під’їхав до заправної станції і погоня зупинилася через миль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!