Volkswagen готує масові скорочення і готовий виплатити до 450 тисяч євро вихідної допомоги

0
157

Компанія Volkswagen розглядає скорочення персоналу як один із способів знизити витрати. До 2026 року планують звільнити до 20% адміністративного персоналу. Журналісти з’ясували, що співробітники при звільненні зможуть розраховувати на щедру вихідну допомогу.

Свого часу Volkswagen був найбільшим автовиробником у світі, але останнім часом справи йдуть дедалі гірше. Перший удар завдав дизельгейт, що вибухнув у 2015 році, потім гонка електрокарів у поєднанні з пандемією і дефіцитом автоелектроніки, що послідував за нею. Серія поганих управлінських рішень буквально поставила автогіганта на коліна.

Наприкінці 2023 року генеральний директор бренду Volkswagen Томас Шефер заявив, що тільки рішучі заходи здатні врятувати компанію. План скорочення витрат серед іншого передбачає масштабні звільнення, які, як обіцяють, матимуть вибірковий характер. Насамперед літнім співробітникам запропонують достроково вийти на пенсію.

Журналісти німецького видання Handelsblatt з’ясували подробиці програми. Крім дострокової пенсії співробітникам запропонують звільнитися за власним бажанням в обмін на велику грошову компенсацію. Відразу троє обізнаних співробітників підтвердили, що розмір виплат залежатиме від заробітної плати та стажу роботи. Топ-менеджери, які пропрацювали в компанії більше 20 років, можуть отримати до 450 тисяч євро як вихідну допомогу. Молоді співробітники можуть розраховувати лише на 18-27 тисяч євро. Також передбачено «турбо-бонус» у розмірі 50 тисяч євро для всіх, хто пропрацював у Volkswagen понад 5 років та погодиться на звільнення до кінця травня 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!