Колишній ведучий Top Gear розкритикував електромобілі

0
459

За електромобілями багато хто бачить майбутнє, але в сучасному світі, незважаючи на різке зростання їх продажів, технологія все ще далека для масового споживання. Таку думку висловив колишній ведучий автомобільних шоу Top Gear та The Grand Tour Джеймс Мей у підкасті The Intercooler.

За словами британця, він продовжує сумніватися в електромобілях, оскільки розробки, пов’язані з акумуляторами, як і раніше, недостатньо хороші, а амбіції щодо електрокарів набагато випереджають технології.

Однією з головних проблем, пов’язаних з електромобілями, екс-ведучий найрейтинговіших автомобільних шоу, який володів шістьма представниками такого виду техніки (зокрема двома водневими моделями Toyota), бачить надто довгу зарядку:

“Не зрозумійте мене неправильно. Мені багато подобається в електрокарах. Наприклад, їхня тиша. Я можу виїхати зі свого заміського будинку о 4-й ранку не потривоживши навіть черв’ячка. І це фантастика. Але я, як і раніше, думаю, що електромобілі все ще недостатньо хороші, а їхня зарядка займає занадто багато часу».

Крім того, щоб почати масово пересаджувати людей на електрокари, експерт бачить і іншу проблему, пов’язану з інфраструктурою для цих автомобілів:

«Якщо ви їдете кудись далеко, зрештою, вам доводиться шукати маршрут, де будуть встановлені станції швидкої зарядки і сподіватися, що на них не виявиться великої черги».

За словами Джеймса Мея, для того, щоб зробити електромобілі мейнстримом, потрібне значне покращення світової інфраструктури з точки зору кількості зарядних станцій. Причому йдеться навіть не про десятки і сотні тисяч таких «заправок», а про мільйони.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!