Tesla розглядає можливість використання роботів у виробництві автомобілів

0
16

Розвиток гуманоїда Optimus від Tesla відкриває перспективи його застосування у виробничих процесах гігафабрик компанії США. Після успішних тестів на виконання базових завдань Optimus демонструє готовність до широкого впровадження в робочі процеси.

Tesla активно шукає фахівців для поглибленої розробки та адаптації Optimus до виробничих потреб, виділивши 60 вакансій. Основне завдання нових співробітників – налаштування робота на регулярне виконання завдань у поєднанні з людьми та створення ефективних виробничих ліній.

Кандидати мають працювати над аналізом тестових даних для прискорення розробки та програмуванням функціоналу Optimus, що вимагає вміння працювати з C++.

З анонсу в 2021 році Optimus привертає особливу увагу Tesla. Ілон Маск планує випустити робота на ринок до 2025 року, передбачаючи його ключову роль у майбутньому, яка може виявитися навіть значнішою, ніж автомобілі Tesla.

Маск представляє Optimus як ідеального помічника для вирішення монотонних, небезпечних чи трудомістких завдань, тим самим замінюючи людську працю в деяких сферах. Цей проект привернув увагу й інших виробників, у тому числі BMW, які розглядають впровадження гуманоїдів у свої виробничі ланцюжки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!