Які автомобілі найчастіше зупиняє поліція в Україні

1
445
У Верховній Раді готують нові штрафи для водіїв

Серед автомобілістів завжди ходили чутки про те, що деякі марки та моделі машин частіше піддаються перевіркам з боку поліції. Ці чутки знайшли підтвердження завдяки інформації, отриманій від представників правоохоронних органів. Портал Avtosota з’ясував, які транспортні засоби приваблюють інспекторів дорожнього руху найчастіше і чому.

У деяких випадках поліція зупиняє автомобілі в рамках оперативних планів, наприклад, за оголошенням плану “Перехоплення” або під час проведення інших спеціальних заходів. Проте у звичайний час, коли немає конкретних завдань, інспектори можуть звертати увагу на певні характеристики автомобілів. Серед таких ознак:

Тонування: Автомобілі з дуже темним тонуванням вікон можуть бути частіше перевіряні поліцією. Темні скла можуть ускладнювати видимість в салоні для інспекторів і викликати їхнє підозріння.

Антикрила на багажнику: Автомобілі з антикрилами на багажнику також можуть привертати увагу поліції. Цей елемент екстер’єру може створювати враження, що власник займається тюнінгом і, можливо, порушує правила.

Вихлопні системи з високим рівнем шуму та інші характеристики: Автомобілі з гучними вихлопними системами або іншими модифікаціями, які можуть порушувати норми шуму, можуть привертати увагу поліції.

У звʼязку з цим, власники бюджетних автомобілів таких марок, як ВАЗ і Daewoo, а також старих моделей Toyota, Nissan і Subaru з тюнінгом можуть частіше зупинятися для перевірки поліцією. У багатьох випадках водії таких автомобілів можуть мати проблеми з документами або навіть не мати їх.

Також часто власники автомобілів цих категорій можуть не мати страховки, що може призвести до додаткових наслідків для них як порушників на дорозі. В окремих випадках такі машини можуть використовуватися кримінальними елементами, оскільки їх можна легко позбутися у разі потреби.

Ще однією ознакою, яка може привернути увагу поліції, є наявність дітей у автомобілі. Патрульні можуть зупинити машину, щоб перевірити, чи є в транспорті дитяче автокрісло, що є обов’язковим для безпеки дітей.

Правоохоронці також звертають увагу на водіїв та пасажирів, які не пристебнулися ременями безпеки. Це порушення правил безпеки може призвести до зупинки та перевірки транспортного засобу.

Інколи поліцейські можуть зупинити водія через його дивну поведінку за кермом. Наприклад, якщо він робить дивні маневри або проявляє невпевненість. Також водії можуть бути зупинені, якщо вони їдуть занадто швидко або недотримуються правил руху у потоці автомобілів.

Поліція може зупиняти автомобілі не тільки через підозру у злочині, але й для перевірки, чи водії дотримуються правил дорожнього руху. Важливо завжди їздити безпечно і дотримуватися правил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!