У Києві виявили «капсулу часу» Lexus GX 470

0
696
У Києві виявили

У Києві помічено Lexus GX 470 модельного ряду 2007 року. Незважаючи на свій поважний вік, джип знаходиться в ідеальному стані. Про знайдену в столиці України «капсулу часу» стало відомо від блогера Roma Urraco.

У Києві виявили "капсулу часу" Lexus GX 470

Судячи зі свідчень одометра, випущений 17 років тому автомобіль має пробіг 34 000 км. Взимку він майже не експлуатувався. Власник тримав Lexus GX 470 на критому паркінгу.

У Києві виявили "капсулу часу" Lexus GX 470

Стан автомобіля можна охарактеризувати як близький до ідеального. Механічні пошкодження на білому перламутровому лакофарбовому покритті відсутні. Шкіряне та дерев’яне оздоблення салону збереглося чудово.

У Києві виявили "капсулу часу" Lexus GX 470

Навіть за нинішніми мірками комплектація позашляховика досить багата. В оснащення входить медіасистема, клімат-контроль, електричні приводи рульової колонки та крісел з пам’яттю, потужна акустична система та відеокамера.

У Києві виявили "капсулу часу" Lexus GX 470

Під капотом японського рамного позашляховика ховається 4,7-літровий 263-сильний двигун V8, який співвідноситься з 5-ступінчастою АКПП. Крім повнопривідного компонування він отримав блокування диференціалів і знижувальну передачу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!