Водіїв «євроблях» будуть масово штрафувати

1
230

Поліцейські зможуть штрафувати водіїв авто на іноземній реєстрації та забирати машини на штрафмайданчик.

«Раніше без доступу до бази даних ДФС поліція не могла визначити, скільки днів перебуває авто в Україні. А зупиняти безпідставно і пропонувати показати митні документи права не має. Тепер правоохоронці отримують із бази «Інспектор-2006″ дані про всі авто, які знаходяться в країні і не зареєстровані у зазначені терміни», — розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Система «Рубіж» зчитуватиме номер проїжджаючого транспорту і повідомлятиме про його перебування у базі незареєстрованих машин.

Читайте також  Захмарні ціни на новий автомобіль ЗАЗ здивували українців

«У поліції є законні підстави зупинити таке авто і, не вимагаючи митні документи, штрафувати. Це буде правомірно у випадку, якщо авто на тимчасове ввезення не зареєстроване протягом 90 днів, а перебуває в режимі транзиту протягом 10 діб».

Українськими дорогами їздить 3 мільйони автомобілів з іноземною реєстрацією. При цьому офіційна статистика повідомляє лише про 1 мільйон машин. Голова громадської організації «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич вважає, що фіскальна служба навмисно занижує реальну кількість нерозмитнених машин.

джерело: gazeta.ua

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.