Tesla представила комерційний електрокар Model Y з 2 158-літровим вантажним відсіком

0
339
Tesla представила комерційний електрокар Model Y з 2158-літровим вантажним відсіком

Французьке представництво Tesla представило електрокар Model Y у нестандартній версії. Йдеться про двомісний фургон, створений на базі кросовера.

За даними Autoevolution, тюнінг електромобіля виконало не стороннє ательє. Кросовер на електротязі було перетворено на комерційний автомобіль фахівцями представництва Tesla у Франції. Протягом шести місяців він демонструватиметься у різних містах, після чого надійде у продаж.

Демонтаж задніх крісел дозволив збільшити об’єм багажного відділення до 2 158 літрів. У стандартного кросовера об’єм багажника зі складеними кріслами на 117 літрів менший. Заявлена ​​вантажопідйомність комерційного електрокара становить 539 кг.

Tesla представила комерційний електрокар Model Y з 2158-літровим вантажним відсіком

Він був створений на базі Model Y із шильдиком Long Range. Емність АКБ дорівнює 82 кВт * год. Автомобіль з 19-дюймовими дисками проїжджає на одному заряді 565 км, а з 20-дюймовими – 533 км. При максимальній швидкості 217 км до 100 км/год Model Y розганяється за 5 секунд, що робить його одним із найшвидших фургонів.

Варто зазначити, що вантажна версія електрокара коштує менше за стандартну. Це пояснюється тим, що згідно з чинним законодавством комерційні автомобілі не обкладаються ПДВ. Звичайний електрокросовер на французькому авторинку можна придбати за 50 000 EUR. Вартість фургона становить 40 000 EUR.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!