Lexus зніме з виробництва одразу дві популярні моделі

0
309
Lexus зніме з виробництва одразу дві популярні моделі

Наступного року японський автовиробник Lexus зніме з виробництва моделі RC та LC. За даними джерел BestCarWeb, повністю відмовлятися від випуску купе компанія не збирається. На зміну знятим з виробництва моделям прийде нове купе з гібридним силовим агрегатом.

Нова модель купе отримає посадкову схему 2 х 2. При колісній базі 2 870 мм автомобіль матиме довжину 4,8 метра. Таким чином, за габаритами його можна буде порівняти з актуальною моделлю Lexus LC.

Lexus зніме з виробництва одразу дві популярні моделі

Замість 5,0-літрового 470-сильного двигуна V8, який встановлений у моделях RC та LC, новий автомобіль отримає гібридний силовий агрегат. Він включатиме турбований двигун V6 та електричний мотор. Такою силовою установкою комплектується модель Toyota Tundra, призначена для продажу на американському авторинку. Її потужність становить 443 к. с. Спеціально для нового купе вона може бути збільшена.

Останньою спортивною моделлю японської компанії став «заряджений» компактний кросовер Lexus LBX. Він оснащений 1,6-літровою «турботрійкою» потужністю 304 к. с., яка була запозичена у GR Yaris. На авторинку спорткар дебютував як концепт. Про запуск його серійного виробництва нічого не повідомлялося.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!