Мате Рімац назвав розгін до 100 км/год менш ніж за 1 секунду досяжним показником

0
47

На думку Мате Рімаца, який займає посаду керівника компанії Rimac, розгін автомобіля до 100 км/год менш ніж за одну секунду є досяжним показником. За словами хорватського інноватора, для цього він має бути дуже легким та досить потужним.

Насправді не все так просто. Якщо високу потужність за допомогою електричних двигунів забезпечити відносно нескладно, то зі зниженням маси автомобіля можуть виникнути проблеми, оскільки тягову батарею нікуди не дінеш. Крім цього, ефективний розгін не можливий без відмінного зчеплення шин з дорожнім покриттям. Отже, автомобіль повинен бути обладнаний безліччю аеродинамічних пристроїв, які зроблять його важчим.

За словами експертів, створити автомобіль для встановлення рекорду реально. Серійному суперкару забезпечити таку динаміку буде дуже складно.

Проведена фахівцями Rimac віртуальна імітація розгону до 100 км/год за 1 секунду підтвердила, що амбіції Ілона Маска обґрунтовані. На цьому тижні керівник Tesla заявив, що друге покоління Roadster витрачатиме на розгін до 97 км/год менше 1 секунди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!