Skoda продовжить виробництво автомобілів з ДВЗ всупереч тренду на електрифікацію

0
126

У той час як майбутнє концерну Volkswagen все частіше асоціюється з електричними автомобілями, Skoda заявляє про свій намір продовжувати випуск автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, доки на це буде попит з боку клієнтів. Клаус Целлмер, глава Skoda, підкреслює, що рішення компанії засноване на поточних вимогах ринку, незважаючи на загальноєвропейські зусилля щодо скорочення викидів вуглекислого газу.

У лютому минулого року Європейський парламент схвалив перехід на електромобілі, після чого багато автовиробників анонсували зміни у своїх стратегіях. Незважаючи на це, Skoda , що входить до складу Volkswagen Group , вибрала інший шлях, зосереджуючись на продовженні виробництва автомобілів із традиційними двигунами. Такий підхід зумовлений не лише ринковими трендами, а й технічними та економічними обмеженнями.

Останні моделі Skoda, такі як оновлений Superb і  Kodiaq, доводять прихильність бренду до двигунів внутрішнього згоряння, хоча пропонують варіанти з електрифікованими силовими агрегатами. Відмова від версії Octavia PHEV через низький попит наголошує, що вибір паливної системи має залишатися за клієнтом.

Целлмер стверджує, що Skoda пропонуватиме своїм клієнтам різноманітність варіантів, від традиційних бензинових та дизельних двигунів до гібридних та повністю електричних моделей, акцентуючи увагу на бажаннях та потребах покупців, а не на боротьбі за останній двигун внутрішнього згоряння.

У той же час, у  Skoda ставлять питання про майбутнє автомобілів з ДВЗ після 2035 року, коли Європа планує остаточно відмовитися від них. Розглядається можливість використання синтетичного палива як альтернативи зниження рівня викидів. В умовах, коли Китай активно завойовує європейський ринок електромобілів, Skoda та інші європейські виробники закликають політиків до більшої підтримки, включаючи субсидії та пільги, для полегшення переходу до екологічно чистих технологій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!