Toyota відкликала понад півмільйона машин через проблеми з трансмісією

0
158
Toyota відкликала понад півмільйона машин через проблеми з трансмісією

За кілька днів японська машинобудівна корпорація Toyota відкликала 661 663 позашляховиків та пікапів. Підставою для цього стали проблеми з трансмісією.

Лідером за кількістю відкликаних машин стала модель Tacoma. Загалом Toyota відкликала 381 000 одиниць пікапів, випущених у 2022-2023 роках. На задньому мосту Tacoma знайшли залишки від зварювання, які послаблюють стопорні гайки. Будь-якої миті вони можуть від’єднатися. Внаслідок цього ефективність гальмівної системи знизиться.

Чи мали місце аварії чи травми через цей дефект, невідомо. Документи NHTSA, пов’язані з оголошенням відкличної кампанії, ще не опубліковані. Toyota доручила автодилерам перевірити вузли заднього мосту відкликаних автомобілів на предмет наявності незакріплених елементів.

Крім Tacoma, японська корпорація відкликала моделі Tundra, Lexus LX600 та Sequoia у кількості 281 663 одиниці. При знаходженні важеля КПП у положенні N відкликані автомобілі могли спонтанно рухатися вперед на швидкості 7 км/год. Цей дефект вирішується встановленням нового програмного забезпечення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!