Toyota можуть заборонити випускати Land Cruiser 300 через шахрайство

0
613

Компанія Toyota може припинити випуск дизельних позашляховиків Land Cruiser 300. Уряд Японії розглядає можливість заборони виробництва автомобільних двигунів. Співробітники міністерства транспорту можуть відкликати сертифікати деяких дизельних двигунів, а також оштрафувати автовиробника. Ситуація пов’язана із шахрайством, у якому викрили дочірню фірму Toyota. При цьому компанія минулого тижня відновила відвантаження дизельних “трьохсотих”.

У шахрайстві звинувачується фірма Toyota Industries, яка повідомляла невірні показники шкідливих викидів у кількох моделей дизельних двигунів. До списку агрегатів потрапили мотори, якими обладнають позашляховики Land Cruiser 300 та мінівени Hiace, а також інші автомобілі.

У ході розслідування уряд Японії встановив, що дизельні двигуни, встановлені на машинах, перевищують норми викидів. У зв’язку з цим міністерство транспорту може відкликати сертифікати даних моторів, що проведе до зупинки виробництва.

Наприкінці січня стало відомо, що компанія Toyota зберегла звання найбільшого автовиробника планети. За минулий рік бренд продав понад 11 мільйонів машин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!