BYD розраховує потіснити BMW та Mercedes за допомогою флагманського седана Yangwang U7

0
99
BYD розраховує потіснити BMW та Mercedes за допомогою флагманського седана Yangwang U7

Китайський автовиробник BYD має намір посилити свої позиції в елітному сегменті авторинку. У 2024 році він представить кілька преміальних моделей. З BMW та Mercedes компанія планує конкурувати за допомогою найвищих стандартів якості. Нарощування продажів люксових автомобілів дозволить BYD підвищити прибутковість та покращити імідж бренду.

На даний момент BYD представлена на ринках понад 70 держав світу на шести континентах. Автомобілі китайської компанії є лідерами чартів в Угорщині, Бразилії, Таїланді та інших країнах.

У преміальний модельний ряд BYD входять суперкар Yangwang U9 на електротязі та кросовер Yangwang U8. Незабаром він поповниться флагманським седаном Yangwang U7. У BYD є СП Denza, засноване у партнерстві з Mercedes-Benz. За словами генерального менеджера з продажу спільного підприємства Чжао Чанцзяня, BYD хоче запропонувати автомобілістам «новий еталон класу люкс» для машин на «зелених» джерелах енергії.

Найближчим часом на ринку дебютує позашляховик Leopard 8. На знімках, зроблених під час дорожніх випробувань, він виглядає більшим за Yangwang U8.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!