Які авто підпадають в Україні під транспортний податок: перелік

0
389

Оприлюднено детальний перелік транспортних засобів, за які в Україні потрібно сплатити додатковий податок.

Відповідний перелік публікує тематичне видання Topgir.

Під транспортний податок в Україні у 2024 році підпадають одразу 184 транспортних засоби. Зокрема, йдеться про моделі таких марок як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar та інші.

Сума податку становить 25 тисяч гривень, який фізичним особам необхідно сплатити протягом 60 днів після отримання повідомлення. Для юридичних осіб інші правила – вони зобов’язані робити авансові внески щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Під транспортний податок в Україні підпадають автомобілі віком до 5 років та вартістю від 375 мінімальних зарплат (понад 2,6 млн гривень). Разом з тим, у переліку, який підготувало міністерство економіки, експерти не знайшли люксові моделі Rolls-Royce та McLaren, вартість яких перевищує розмір 375 “мінімалок”.

Варто зазначити, що у переліку автомобілів, за які доведеться заплатити додатковий податок, опинилися бензинові, дизельні, гібридні та електрокари. Зокрема, за деякі автівки Tesla також треба сплатити до державного бюджету 25 тисяч гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!