Новий Golf Mk8.5 пропонується Volkswagen за «космічними» цінами

0
392
Новий Golf Mk8.5 пропонується Volkswagen за

Німецький автовиробник Volkswagen почав приймати в Європі попередні замовлення на на абсолютно новий Golf Mk8.5. Європейські автомобілісти виявилися неприємно вражені цінами на новинку. Найдешевший Golf з силовим агрегатом 1.0TSI та 48-вольтовим стартер-генератором пропонується до придбання за ціною 27 180 EUR.

Новий Golf Mk8.5 пропонується Volkswagen за "космічними" цінами

Вартість універсала з такою самою силовою установкою становить 28 280 EUR. За топову модифікацію Golf Edition 50 з 150-сільним 1,5-літровим двигуном доведеться викласти 36 820 EUR.

Варто зазначити, що під час презентації нового Golf про модифікацію Edition 50 не було сказано жодного слова. Між тим саме вона є найтоповішою. Своєю назвою вона зобов’язана 50-річному ювілею моделі Golf.

Новий Golf Mk8.5 пропонується Volkswagen за "космічними" цінами

Автомобіль оснащений 18-дюймовими легкосплавними дисками, накладками на педалях з нержавіючої сталі, склом із заводським тонуванням, медіасистемою Discover з 12,9” дисплеєм та системою безключового доступу. Голосовий помічник IDA підключений до ChatGPT. Як опції покупцям Edition 50 доступні матричні фари, проекційний дисплей і панорамний дах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!