Головна Новини У Європі розглядають питання заборони продажу великих позашляховиків

У Європі розглядають питання заборони продажу великих позашляховиків

0
290

Останніми роками європейські міста стикаються з популярністю великих позашляховиків і пікапів, що викликає занепокоєння серед експертів з транспорту та навколишнього середовища. Ці автомобілі, хоч і пропонують водіям комфорт та відчуття безпеки, роблять істотний внесок у погіршення мобільності та безпеки на дорогах. Дослідження, проведене організацією Transport & Environment, наголошує, що середня ширина нових автомобілів у Європі збільшується на один сантиметр кожні два роки, що робить їх використання у міських умовах дедалі більш проблематичним.

Проблема не обмежується лише незручністю паркування. Великі автомобілі становлять серйозну загрозу для пішоходів, збільшуючи ризик смертельних випадків під час дорожньо-транспортних пригод. Дослідження показують, що зі збільшенням кількості кросоверів та пікапів на дорогах зростає кількість жертв серед пішоходів. Так, за даними Інституту страхування безпеки на дорогах (IIHS), ймовірність смерті пішохода при зіткненні з SUV вдвічі вища, ніж при зіткненні зі звичайним автомобілем.

Ці фактори призвели до того, що європейські експерти закликають до реформ, спрямованих на обмеження продажу та використання великих автомобілів у містах. Парламент Європейського Союзу обіцяв розглянути це питання, а деякі країни, такі як Франція, Нідерланди та Бельгія, вже почали робити кроки до регулювання. Введення додаткових паркувальних зборів для великих та важких автомобілів, а також заборона на в’їзд SUV до центральних районів міст є лише початком потенційних обмежень.

Ці заходи можуть стати важливим кроком на шляху до створення більш безпечних та зручних для життя міських просторів, проте їх ефективність та прийнятність для громадськості ще належить оцінити.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.