Електромобіль BMW i3 шокував власника ціною заміни батареї

0
75

Електромобіль BMW i3 був знятий з виробництва у 2021 році, але залишається популярним на ринку вживаних автомобілів. Популярні автомобілі можуть приносити дуже неприємні сюрпризи своїм власникам. Уявіть собі: водієві BMW i3 в дилерському центрі назвали колосальну суму в 71 208 доларів за нову батарею.

Це не тільки більше, ніж поточна ціна самого вживаного автомобіля, але й більше, ніж ціна нового електричного седана BMW i5 eDrive40. Не секрет, що заміна батареї в електромобілі коштує дорого, але ця цифра здається завищеною навіть за стандартами BMW, адже вартість заміни становить близько $16 000.

Is this correct?
byu/xplorng77 inBMWi3

Хоча всі ці витрати на ремонт дивують, ще більше дивує те, що власники називають різні ціни на одну й ту саму роботу, причому в деяких випадках вартість заміни коливається від 25 000 до 35 000 доларів США.

Деякі користувачі вважають, що дилери не хочуть проводити ремонтні роботи, тому виставляють якомога вищу ціну. i3 складається з восьми елементів. Але навіть якщо один з них виходить з ладу, це все одно значні витрати для власника.

Варто зазначити, що такі високі ціни стосуються не лише ремонту батареї BMW i3. Дослідження Recurrent показало, що, наприклад, заміна акумуляторів у Volkswagen e-Golf може коштувати до 21 000 доларів. Але це ще дрібниці в порівнянні з рахунком у 113 500 доларів, який подарували власнику Hyundai iX35 з водневим двигуном, коли почалися проблеми з паливним елементом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!