Ілон Маск назвав причину зниження ціни на Model Y

Час читання: < 1 хв.
0
Ілон Маск назвав причину зниження ціни на Model Y

Найпопулярнішим кросовером Tesla є Model Y. Незважаючи на це, американський автовиробник знизив його ціну. У неділю Ілон Маск повідомив, навіщо це було зроблено.

За словами гендиректора Tesla, компанія вирішила запропонувати покупцям Model Y дисконт у 1 000 USD з метою збільшення поставок електрокарів в умовах сезонного затишшя. Мільярдер зазначив, що підвищити ефективність роботи автомобільних заводів можна лише за рахунок безперервного виробництва. Разом с тим споживчий попит на транспортні засоби має сезонний характер. Це є «основною проблемою» виробництва.

У рамках першого з початку поточного року зниження цін вартість Model Y була зменшена до 35 490 USD. Цей цінник актуальний лише для північноамериканського авторинку. Компанія попередила потенційних покупців електромобілів про те, що з 1 березня їхня вартість може збільшитися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.