Mercedes-Benz анонсувал зміну стилю та назв своїх автомобілів

Час читання: < 1 хв.
0
Mercedes-Benz анонсувала зміну стилю та назв своїх автомобілів

Журналісти Top Gear взяли інтерв’ю у Крістофа Старжинського, який працює в Mercedes-Benz на посаді віце-президента. Топ-менеджер повідомив, що протягом кількох років стиль та назви автомобілів з електричної лінійки зміняться.

Розроблені з нуля моделі електрокарів EQ-лінійки на кшталт седанів EQS та EQE мають обтічний дизайн. За словами Старжинського, для електрокарів це виправдано. Клієнти звернули увагу на те, що вони відрізняються від паливних версій автомобілів. Багатьом з них такий дизайн не припав до смаку.

Керівництво німецької компанії вирішило надати електричним моделям більш традиційних форм, щоб зробити їх схожими на бензинові автомобілі. Шильдик EQ з часом зникне. На даний момент він використовується для відокремлення електромобілів від звичайних машин C-, E- та інших класів. Після переходу компанії на випуск електрокарів робити це більше буде не потрібно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.