Електропікап Tesla Cybertruck отримав гусеничний привід

Час читання: < 1 хв.
0
Електропікап Tesla Cybertruck отримав гусеничний привід

Американський блогер supercar_ron адаптував електропікап Tesla Cybertruck до снігових зим. Замість коліс автомобіль отримав окремі гусениці. Фотографії свого дітища ентузіаст опублікував у Instagram.

Чоловік стверджує, що електрокар був «перевзутий» ним за один день. Завдяки масивним і широким гусеницям автомобіль чинить менший тиск на дорогу. Завдяки цьому він без зайвих зусиль переміщається грязюкою або глибоким снігом.

Електропікап Tesla Cybertruck отримав гусеничний привід

Встановлені блогером гусениці є знімними. Будь-якої миті їх можна замінити на колеса. Кліренс модифікованого електропікапа помітно збільшився. При цьому сам він став значно ширшим.

Про динамічні характеристики пікапа нічого не повідомляється. Не важко здогадатися, що участь у незвичайному експерименті взяла повнопривідна версія. У модельному ряду Tesla таких автомобілів два. Їхні силові установки мають потужність 600 і 845 к. с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.