Українська компанія налагодила виробництво електричних пікапів

Час читання: < 1 хв.
0
Українська компанія налагодила виробництво електричних пікапів

Українська компанія «ЛуАЗ Моторс» анонсувала виведення на ринок лінійки електричних пікапів. Вона складатиметься з моделей Сіті, Фермер та Карго.

ЛУАЗ Сіті пропонуватиметься до придбання за 16 000 USD. Таким чином, за вартістю пікап можна порівняти зі Skoda Octavia або Volkwagen Passat модельного ряду 2018 року. До автозаводу ЛуАЗ у Луцьку прямого відношення бренд LUAZ не має. Він належить компанії «ЛуАЗ Моторс».

Варто зазначити, що через модульну конструкцію Сіті акумуляторний блок доведеться купувати окремо. Вартість пікапа без АКБ складатиме 280 000 грн. За додаткову батарею доведеться викласти ще 45000 грн. З однією батареєю пікап здатний подолати 100 км. В автомобіль можна встановити три батареї за 135 000 грн, що збільшить його запас ходу до 300 км. Слід мати на увазі, що для експлуатації на магістральних автошляхах Сіті не призначено.

Українська компанія налагодила виробництво електричних пікапів
Засновник Luaz Motors Вадим Ігнатов

За додаткову плату покупцям Сіті будуть доступні такі опції: дизельний обігрівач (23 000 грн), інвертор (23 000 грн) та система кондиціювання (40 000 грн).

Моделі Фермер та Карго можна експлуатувати на автошляхах загального користування. Вони мають вантажопідйомність 700-1000 кг. Усі три моделі здатні розвивати швидкість 50 км/год.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.