Toyota готує до дебюту на авторинку «заряджену» версію Crown

Час читання: < 1 хв.
0
Toyota готує до дебюту на авторинку

Незабаром сімейство Toyota Crown поповниться «зарядженою» модифікацією із шильдиком GR. За даними BestCarWeb, автомобіль буде обладнаний гібридним силовим агрегатом. Початок продажів Crown GR запланований японською корпорацією на літо.

Toyota готує до дебюту на авторинку "заряджену" версію Crown

Сімейство Crown складається з кількох моделей, що мають різні типи кузовів. Інсайдери стверджують, що GR-версія буде випущена автовиробником у кузові крос-седан. За основу при проектуванні силової установки для нового автомобіля було взято 2,4-літровий турбований двигун потужністю 300 к. с. Таким чином, новий Crown GR буде потужнішим за всі представлені на ринку гібридні версії. Сукупна потужність крос-седана з урахуванням допомоги електродвигуна становитиме 380 к. с.

Toyota готує до дебюту на авторинку "заряджену" версію Crown

Джерела BestCarWeb стверджують, що модель Crown GR матиме всі атрибути сімейства. Йдеться про більш жорсткий кузов, переналаштовану підвіску і спортивний інтер’єр. Вартість автомобіля на японському авторинку становитиме 7-7,5 млн ієн, що еквівалентно 47,3-50,7 тис. USD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.