Toyota назвала найпопулярніші в Європі моделі автомобілів

Час читання: < 1 хв.
0
Toyota назвала найпопулярніші в Європі моделі автомобілів

Торік Toyota продала на європейському авторинку 1 173 419 автотранспортних засобів (з урахуванням автомобілів Lexus). За даними Motor1, лідером продажів виявився кросовер Yaris Cross. Японська корпорація продала 185 569 таких машин.

На другому рядку з показником 166 925 проданих автомобілів розмістилася модель Toyota Corolla, а на третьому — малогабаритний кросовер Toyota CH-R. Примітно, що бюджетному спорткару Toyota GR86 вдалося обійти гібридну модель Prius. У 2023 році він розійшовся тиражем 4 041 екземплярів, тоді як Prius було продано лише 2 755 одиниць.

Toyota назвала найпопулярніші в Європі моделі автомобілів

Журналісти Motor1 назвали основні причини високого попиту на спорткар у Європі. По-перше, на європейському ринку модель Prius представлена ​​не з широкою моторною гамою. Наприклад, звичайний гібрид на відміну США в Європі купити не можна. До придбання пропонується лише Plug-in гібрид. По-друге, у 2023 році Toyota почала постачати автомобілі Prius на європейський авторинок із запізненням. По-третє, високий попит на GR86 пояснюється тим, що ця модель буде знята з продажу в Європі наприкінці поточного року. Ймовірно, європейські автомобілісти вирішили скористатися останньою можливістю придбати бюджетний спорткар.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.