В Україні хочуть знову заборонити бензин Євро-3 та Євро-4

0
297

В Україні можуть знову заборонити продаж бензину та дизельного палива екологічних стандартів Євро-3 та Євро-4. Міністерство енергетики вже розробило відповідну постанову.

У березні 2022 року Рада міністрів дозволила продаж в Україні моторного палива стандартів Євро-3 та Євро-4. Це було зроблено для стабілізації цін і запобігання дефіциту бензину та дизельного палива, який на той час назрівав через повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ. Це був один із заходів, вжитих Урядом для стабілізації роздрібного ринку пального. І цей захід мав позитивні результати. По-перше, вдалося стабілізувати ціни на бензин і дизпаливо та ліквідувати дефіцит пального до червня 2022 року.

Спочатку стверджувалося, що до закінчення війни з російськими окупаційними військами в нашій країні дозволено продаж бензину і дизеля з екологічними стандартами Євро-3 і Євро-4. Однак зараз таке пальне намагаються знову заборонити, хоча війна з російськими окупаційними військами не закінчилася.

У Міністерстві енергетики вважають, що бензин і дизпаливо стандартів Євро-3 та Євро-4 не повинні продаватися в Україні, оскільки ситуація на ринку пального стабільна. Всі потреби держави, армії та інших споживачів у бензині та дизпаливі забезпечені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.