Впродовж 2023 року українці продавали в інтернеті вживані легковики сукупною вартістю понад 25,5 мільярда доларів США. Про це пише Інститут досліджень авторинку.
«Торік українці розмістили в інтернеті майже 3 мільйони оголошень (2 млн 974 тис.) про продаж легкових автомобілів. Сукупна вартість розміщених в оголошеннях автомобілів у 2023 році склала $25,5 мільярда. Загалом в середньому українці щомісяця пропонують до продажу вживаних легковиків вартістю понад $2,1 мільярда», — сказано в повідомленні.
Середня ціна легковиків, які пропонували до продажу в інтернеті у 2023 році, склала $5 700. Сумарне зростання за 12 місяців склало 9,1%.
Є пряма залежність від віку — машини старше 15 років фактично не змінили своїх цін. Натомість чим менший вік автомобіля, тим стрімкіше зростала середня ціна на нього.
Підвищена витрата оливи - поширена проблема автомобілів з пробігом, але не завжди вона означає необхідність…
Під час зупинки на дорозі поліцейський може ставити багато питань, але на два з них…
Компанія Nissan офіційно відмовилася від планів виробництва електромобілів у США, зокрема скасувала запуск двох нових…
Jaguar Land Rover анонсувала відродження моделі Freelander, яка буде побудована на базі китайського Chery. Виробництво…
Ми часто вважаємо, що велике ім’я на капоті автоматично гарантує надійність і комфорт за кермом.…
Восени водії часто стикаються з проблемою запотівання скла, особливо вранці, коли вікна вкриваються вологим туманом.…
Leave a Comment