BMW працевлаштує на завод у США людиноподібних роботів

Час читання: < 1 хв.
0
BMW працевлаштує на завод у США людиноподібних роботів

Розробник роботів Figure уклав свій перший контракт. Згідно з даними New Atlas роботизовані механізми будуть поставлені компанією на автомобільний завод BMW, що працює у Південній Кароліні.

Німецький автовиробник використовуватиме на підприємстві не стаціонарні роботизовані комплекси, призначені для виконання стандартних операцій, а людиноподібних машин. В опублікованому нижче відео можна побачити, як робот готує каву.

Наразі фахівці BMW та Figure зайняті визначенням сфер застосування роботизованих механізмів. У ході навчання їх навчать виконувати різні операції.

Компанія Figure представлена ​​на ринку менше року. У якості партнера автовиробник BMW був обраний невипадково. Він має величезний досвід налагодження складних виробничих процесів. Контрагенти співпрацюють понад дев’ять місяців. У разі успішності експерименту у Південній Кароліні роботи від Figure з’являться на інших автозаводах BMW.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.