Орендна компанія розпродає 20 тисяч електрокарів для машин з ДВЗ

Час читання: < 1 хв.
0

За даними інформаційного агентства Reuters, керівництво фірми вирішило замінити батарейні машини на моделі, що працюють на двигунах внутрішнього згоряння. Раніше орендна компанія збиралася до кінця цього року довести частку електрокарів у своєму парку до 25 відсотків. Внаслідок скасування переходу на електротягу фірма може втратити сотні мільйонів доларів.

У Hertz заявили, що ухвалили рішення про відміну розширення батарейного автопарку у зв’язку з високими експлуатаційними витратами. Незважаючи на те, що обслуговування електрокарів обходиться дешевше за автомобілі з ДВЗ, ремонт «зеленого» транспорту коштує набагато дорожче. Компанія намагалася зменшити витрати, обмежуючи доступ користувачів до електромобілів, а також знижуючи потужність силових установок. Однак ці заходи ні до чого не спричинили.

Раніше Hertz збиралася придбати близько ста тисяч машин Tesla та 65 тисяч батарейних моделей Polestar. Зіткнувшись із непередбаченими витратами, керівництво згорнуло програму, встигнувши придбати лише 48 000 електрокарів американської компанії. Через невдалий переведення автопарку на електротягу Hertz ризикує втратити 245 мільйонів доларів.

У листопаді минулого року стало відомо, що нове покоління BMW 1-Series переведуть на електротягу. Очікується, що батарейна новинка стане найдоступнішим електрокаром у лінійці баварського бренду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!