Автосервіси знайшли головні проблеми китайських авто у зимовий період

0
530

Представники автосервісів назвали основні проблеми, з якими стикаються власники китайських автомобілів у зимовий період. Власники марок JAC та Haval, зокрема, частіше звертаються до автосервісів у січні, повідомили представники одного з центрів обслуговування.

У грудні звернулися за допомогою 64 власники китайських автомобілів. Основні поломки включають нестабільну роботу панелей при низьких температурах, збої в роботі мультимедійних пристроїв і проблеми з паливними насосами, що виявляються в шумі і поганому тиску. У випадку Haval також виділили проблеми з роботою обігрівача.

В іншому автосервісі помітили, що китайські автомобілі рідко вимагають ремонту, але в зимовий період виникають проблеми з розрядкою акумулятора та складністю запуску двигуна. Зазначили, що бренд Exeed стикався із проблемами, пов’язаними із замерзанням системи клімат-контролю, проте після відігріву машини все відновлювалося.

Співробітники ще одного автосервісу зазначили, що з настанням холодів збільшилася кількість звернень від власників усіх марок автомобілів. Вони також наголосили, що за низьких температур акумулятор може розрядитися, приводячи до складнощів із запуском двигуна. У досвіді автосервісу зазначено, що китайські автомобілі часто замерзають щітки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.