Автосервіси знайшли головні проблеми китайських авто у зимовий період

Час читання: < 1 хв.
0

Представники автосервісів назвали основні проблеми, з якими стикаються власники китайських автомобілів у зимовий період. Власники марок JAC та Haval, зокрема, частіше звертаються до автосервісів у січні, повідомили представники одного з центрів обслуговування.

У грудні звернулися за допомогою 64 власники китайських автомобілів. Основні поломки включають нестабільну роботу панелей при низьких температурах, збої в роботі мультимедійних пристроїв і проблеми з паливними насосами, що виявляються в шумі і поганому тиску. У випадку Haval також виділили проблеми з роботою обігрівача.

В іншому автосервісі помітили, що китайські автомобілі рідко вимагають ремонту, але в зимовий період виникають проблеми з розрядкою акумулятора та складністю запуску двигуна. Зазначили, що бренд Exeed стикався із проблемами, пов’язаними із замерзанням системи клімат-контролю, проте після відігріву машини все відновлювалося.

Співробітники ще одного автосервісу зазначили, що з настанням холодів збільшилася кількість звернень від власників усіх марок автомобілів. Вони також наголосили, що за низьких температур акумулятор може розрядитися, приводячи до складнощів із запуском двигуна. У досвіді автосервісу зазначено, що китайські автомобілі часто замерзають щітки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.