За очищення авто від снігу із заведеним двигуном водієві загрожує штраф 3850 грн

0
96

У Великій Британії заборонено запускати двигун автомобіля без потреби протягом тривалого часу. Навіть якщо скло з льодом буде видалено, накладається штраф у розмірі 80 фунтів стерлінгів (приблизно 3 855 гривень). Багато українських водіїв не очищають обмерзле скло і просто чекають в машині, поки лід розтане, поки двигун не прогріється. У Великобританії за це передбачений штраф.

Тепер забудьте поради та методи швидкого та ефективного очищення скла від снігу та інею, поки двигун прогрівається. Це може принести більше шкоди, ніж користі. Це тому, що розділ 123 Закону про дорожній рух Великобританії чітко пояснює поняття холостого ходу.

Це те, що знає кожен. Цікавим є наступне твердження: “Залишати припаркований транспортний засіб з увімкненим двигуном або залишати двигун увімкненим без потреби – незаконно”.

Це означає, що поки водій очищає скло від снігу та інею, а двигун прогрівається, він автоматично порушує вимоги правил дорожнього руху. По-перше, транспортний засіб зупиняється. При цьому двигун повинен бути заглушений. Вихлопні гази містять оксид вуглецю, діоксид азоту та вуглеводні.

Випадків стягнення штрафів екологічними групами не було, але штрафи активно накладаються за порушення правил дорожнього руху. Британські правила передбачають, що під час паркування транспортного засобу “водії повинні застосувати стоянкове гальмо і вимкнути двигун, щоб зменшити викиди вихлопних газів і шумове забруднення”. Як виняток, двигун можна залишити працюючим, якщо автомобіль працює або проходить діагностику несправностей.

Немає необхідності залишати двигун ввімкненим, щоб помити вікна або прибрати сніг. Сучасні транспортні засоби значно перевершили карбюраторні автомобілі, які потребували такого прогріву. За такі порушення передбачені штрафи. Якщо водій відмовляється вимкнути двигун на вимогу власника дозволу, накладається штраф у розмірі 20 фунтів стерлінгів (приблизно 960 гривень). Якщо водій відмовляється платити, штраф збільшується до 40 фунтів стерлінгів (приблизно 1 926 Владивостока). Якщо ці 40 фунтів не сплачуються протягом 14 днів, штраф збільшується до 80 фунтів, 3855 гривень.

“Якщо штраф не сплачується протягом 14 днів, до штрафу в 40 фунтів стерлінгів може бути доданий штраф у розмірі 80 фунтів стерлінгів.” Загальна сума штрафу становить 120 фунтів стерлінгів, що еквівалентно 5792 гривням.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.