Головна Новини Зарядка електромобілів піде в минуле: у Європі японці вигадали новий спосіб

Зарядка електромобілів піде в минуле: у Європі японці вигадали новий спосіб

0
70

Японська компанія вирішила наступного року зосередити свої зусилля на тому, щоб надати власникам компактних міських електромобілів новий спосіб отримання більшої кількості електроенергії у своїх поїздках: орендувати акумулятори за передплатою, замість заряджати існуючі або купувати нові.

Однак, як ви всі знаєте, заміна акумуляторів, встановлених у більшості електромобілів, неможлива. Ось чому, принаймні, на даний момент Yamaha не буде зосереджуватися на них. Під компактними міськими електромобілями компанія здебільшого розуміє ті, що працюють у низькошвидкісному діапазоні, наприклад, електричні велосипеди.

Ідея полягає в тому, щоб надати послугу, яка базується на передплаті, яка дозволила б людям орендувати повністю заряджені батареї, як тільки в них виникне потреба. Це повинно виключити потреби в зарядці, а також необхідність купувати та володіти батареями.

Звичайно, завдання Yamaha полягатиме в тому, щоб своєчасно надати ці орендовані батареї тим, хто їх потребує. Японці розпочнуть реалізацію цієї ідеї в Європі наступного року під егідою нової компанії під назвою Enyring. Ця нова організація, яка базуватиметься у Берліні, повинна розробити акумуляторні станції для заміни батарей у європейських містах (спочатку в Німеччині, а потім у Нідерландах). Звідти клієнти зможуть забрати свої батареї, як вони їм знадобляться.

На даний момент неясно, скільки буде коштувати підписка на сервіс, але в цілому це, ймовірно, буде набагато дешевшим, ніж купувати новий АКБ. Це безперечно буде набагато швидше, ніж підзарядка існуючої батареї, за умови, звичайно, що Enyring встановить ці акумуляторні концентратори в межах досяжності більшості користувачів.

Ще одна перевага такого підходу полягає в тому, що Yamaha планує прибрати з ринку використані акумулятори, які більше не підходять для застосування, і дати їм друге життя як накопичувачі. Надалі їх розбиратимуть і перероблятимуть.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.