В Україні багато водіїв просто намагаються уникати штрафів за порушення правил дорожнього руху і не вникають у суть того, як саме вони накладаються. Через це трапляються випадки, коли оштрафовані автомобілісти роблять типові помилки, через які втрачають гроші на рівному місці.
Зокрема, деякі автомобілісти не знають, що, відповідно до ст. 307 КУпАП, в Україні можна просто не платити половину адміністративного штрафу, отримавши 50-відсоткову знижку, якщо внести гроші на вказаний у ухвалі рахунок протягом 10 днів з моменту набрання рішенням законної сили, пише «Твоя машина». На жаль, є й такі водії, які забувають сплатити штрафи у строк, не знають цих термінів чи ігнорують їх.
Так, прострочення оплати штрафу, невиплата його протягом 30 днів (або 15 днів при оформленні ухвали на місці) може призвести до того, що матеріали по боржнику будуть передані до виконавчої служби. Там уже перевіряється інформація про майно та банківські рахунки боржника, на них можуть накладатися арешти. Самому боржнику можуть заборонити виїзд за межі України. Більше того, для закриття виконавчого провадження боржник сплачує подвоєний штраф, виконавчий збір (10% від суми штрафу) та виконавчі витрати (близько 300 гривень). У результаті загальна сума до оплати може в рази перевищувати первісний штраф.
Hyundai офіційно представила оновлений Tucson 2025 року . Модель зберегла основні риси торішнього Tucson ,…
Більшість сучасних транспортних засобів мають досить низький рівень шумоізоляції. В результаті автолюбителі вдаються до різних…
Зима для водіїв — це не тільки сніг та холод, а й чимало проблем з…
Китайський виробник ZEEKR, який належить концерну Geely, продовжує обережно вибудовувати свою стратегію на європейському ринку.…
Прогрівання двигуна в холодну пору року - обов'язкова процедура. Багато водіїв застосовують класичний спосіб -…
Шахраї з кожним днем вигадують все більшу кількість хитрощів, щоб викрасти у звичайних людей гроші…
Leave a Comment