Головна Новини Не поспішайте платити: в Україні масово скасовують штрафи для водіїв

Не поспішайте платити: в Україні масово скасовують штрафи для водіїв

0
56

В Україні набули широкого поширення штрафи за порушення правил паркування. Часто муніципальні інспектори штрафують без розбору, навіть якщо неправильно припаркований транспортний засіб стоїть у забороненому місці протягом хвилини-двох.

Та насправді цей нюанс відкриває лазівку для того, щоб довести свою невинуватість. Щоправда, зробити це можна лише через суд.

Як скасувати штраф за неправильне паркування

Звісно, у суд через штраф у розмірі 340 гривень мало хто буде звертатись, адже судова тяганина і витрачений час коштують більше. Проте в Україні є штраф 1445 гривень, за умови якщо автомобіль порушника блокує рух інших машин. Часто такі автомобілі забирають на евакуаторі, і українці змушені платити ще більше.

Щоб оштрафувати вас на таку суму, потрібно довести, що автомобіль перешкоджав руху інших транспортних засобів довше, ніж 5 хвилин. І для цього потрібно надати не фотофіксацію порушення, а відеодоказ, і його тривалість має бути не менша зазначеного часу.

Мало хто з інспекторів будуть перебувати біля транспортного засобу аж 5 хвилин, вони найчастіше фотографують і все. Тому якщо поліцейський надав фото або відео тривалістю до 5 хвилин, можна скасувати цей штраф у суді, оскарживши протокол. Українські водії, знайомі з цим, масово оскаржують дії патрульних.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.