У 2024 році вступають в силу нові правила для водіїв: хто постраждає і що вам потрібно знати

1
1915

З 2024 року в Україні будуть введені правила Європейського Союзу для літніх водіїв. Правила вимагатимуть від водіїв старше 65 років проходити додаткове тестування.

Йдеться про тести на психічне здоров’я і концентрацію уваги при продовженні водійських прав. Такі заходи покликані підтримати місію проекту Vision Zero з підвищення безпеки дорожнього руху та скорочення кількості дорожньо-транспортних пригод. Такий моніторинг гарантує, що літній водій перебуває у відмінному психічному стані для безпечного та відповідального керування транспортом.

Згідно з правилами, якщо у літнього водія виникнуть негативні наслідки, він не буде продовжувати своє посвідчення особи.

Європейська комісія також розглядає наступні можливості:

  • Введення курсів підвищення кваліфікації для водіїв старше 70 років;
  • Термін дії водійських прав для цієї вікової групи становить до 5 років.

На думку експертів, люди старше 75 років повинні щорічно проходити тестування для оцінки своїх здібностей, а особи у віці від 65 до 75 років повинні проходити обстеження раз на два роки.

Критики таких правил вважають, що такі правила можуть несправедливо впливати на літніх водіїв і порушувати їх незалежність.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

  1. А может мы сначала вступим в евросоюз, а потом применим геноцид к своему народу? Все хорошее из европы: зарплаты, образование, медицину – это не для нас, а все гнобящее: цены, комуналка, и т.д. вот это сразу и на веки вечные аминь. Сдохните ублюдки гребанные.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.