Громадяни України отримують субсидії на придбання нових автомобілів

0
467

Уряд розглядає можливість підтримки автопрому шляхом запровадження програми субсидування відсоткових ставок за автокредитами для домогосподарств, які купують автомобілі вітчизняного виробництва.

Заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Шульма розповів про плани Уряду щодо стимулювання та розвитку українського автопрому.

З метою збільшення попиту на автомобілі українського виробництва Уряд планує запровадити програму субсидування відсоткових ставок за автокредитами для населення.

Високі відсоткові ставки за автокредитами роблять їх недоступними для більшості громадян України. Тому планується запровадити програму субсидування відсоткових ставок, яка дозволить громадянам отримати доступ до автокредитів на більш вигідних умовах.

Додатковою ініціативою для підтримки автомобільної галузі є створення податкового режиму для вітчизняних виробників електромобілів.

Це дозволить їм конкурувати з імпортованими електромобілями, які фактично звільнені від сплати різних податків і зборів, зокрема ПДВ, акцизного збору та митних платежів. Ініціатива спрямована на створення перспективного ринку для виробництва автомобілів в Україні.

Ростислав Шульма, заступник Глави Адміністрації Президента, зазначив, що попит на автомобілі в Україні падає до 200 000 одиниць у найгірший період, але досягає близько 600 000 одиниць на рік у найкращий період.

Пан Шульма підкреслив, що Україна має всі компоненти, необхідні для виробництва та складання автомобілів, включаючи виробників запчастин, які постачають деталі всім найбільшим світовим автомобільним компаніям. Україна також має компетентний персонал з відповідною технічною кваліфікацією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.