ЄС планує суттєві зміни до водійських посвідчень

0
418

Брюссель змінить правила отримання водійських прав; директива Єврокомісії буде готова до кінця березня. Перша інформація вже з’явилася в Інтернеті.
Брюссель працює над новим посібником з отримання водійських прав; також планується створення бази даних, яка полегшить обмін інформацією по всьому ЄС. Водійські права можуть бути відкликані в будь-якій точці ЄС, незалежно від того, в якій країні зареєстрований автомобіль. Рівень алкоголю та наркотиків буде стандартизовано, а також буде запроваджено систему штрафів та балів.

У майбутньому ЄС сподівається запровадити вікові обмеження швидкості. Молодим водіям буде дозволено їздити зі швидкістю нижче 90 км/год навіть на автомагістралях. Новим водіям можуть навіть заборонити їздити вночі. Після закінчення випробувального терміну всі нові водії повинні будуть скласти ще один іспит з водіння.

ЄС також планує запровадити нові водійські права класу В+. Максимальна вага для звичайних водійських прав категорії В буде значно знижена з 3 500 кг до 1 800 кг. Всі, хто бажає керувати більш важкими транспортними засобами, в майбутньому потребуватимуть посвідчення водія категорії B+ і повинні бути не молодше 21 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.