Toyota відкличе понад 570 тис. автомобілів у Китаї через ризик займання

0
47

1 грудня журналістам видання SPEEDME.RU стало відомо, що Toyota China і два спільні підприємства Toyota в Китаї, FAW Toyota і GAC Toyota, відкликають близько 570 000 автомобілів, вироблених з 2018 по 2023 рік. До Державної адміністрації з регулювання ринку було подано план відкликання.

FAW Toyota Motor Лтд. відкликала деякі автомобілі Corolla, випущені в період з 6 серпня 2019 року по 11 липня 2023 року, загалом 350 021 автомобіль.

GAC Toyota Motor Co., Ltd. відкликає автомобілі моделі Highlander, вироблені в період з 13 жовтня 2018 року по 14 січня 2022 року, загалом 157 458 автомобілів.

Toyota Motor (China) Investment Co., Ltd. відкликала деякі імпортні автомобілі RX, вироблені в період з 4 вересня 2018 року по 6 вересня 2022 року, загалом 68 434 автомобілі.

Транспортні засоби, що підпадають під дію даного відгуку, мають недостатню стійкість внутрішніх частин паливного насоса високого тиску до тиску, і всередині паливного насоса може статися зношування, що призведе до появи тріщин у зварювальних частинах паливного насоса через концентрацію напруги. У крайньому випадку паливо може витекти з тріщин. При контакті із зовнішніми джерелами вогню існує небезпека займання.

FAW Toyota Motor Co., Ltd., GAC Toyota Motor Co., Ltd. та Toyota Motor (China) Investment Co., Ltd. безкоштовно перевірять паливні насоси високого тиску для автомобілів, що підпадають під дію відкликання, та замінять деталі, які не відповідають вимогам, покращеним паливними насосами високого тиску, щоб усунути загрозу безпеці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.