Поліція попереджає про нові штрафи для водіїв в Україні

0
65

Адвокат Віктор Мазур висловив свою думку щодо нового законопроекту №8369 у своєму Instagram. Законопроект, який наразі обговорюється у Верховній Раді України, стосується автомобілістів.

Законопроект № 8369, який наразі обговорюється у Верховній Раді України, пропонує зобов’язати власників транспортних засобів вагою до 3,5 тонн використовувати зимові або всесезонні шини з 1 листопада по 31 березня. Для транспортних засобів вагою понад 3,5 тонни використання зимових шин також є обов’язковим.

Відповідно до законопроекту, за керування транспортним засобом з літніми шинами взимку буде накладатися штраф у розмірі 340 грн. Наразі в Україні не існує чіткого правового регулювання щодо обов’язковості використання сезонних шин, і поправки мають на меті заповнити цей правовий вакуум.

Розробники законопроекту стверджують, що нові правила необхідні, оскільки більшість дорожньо-транспортних пригод відбувається взимку. Вони також вказують на те, що подібні правила існують у країнах ЄС, де відсутність зимових шин вважається серйозним порушенням правил дорожнього руху.

Представники законодавчої ініціативи підкреслюють, що використання літніх шин взимку становить серйозну загрозу для безпеки дорожнього руху водіїв і пішоходів. Запровадження штрафів має на меті підвищити загальну безпеку на дорогах країни.

За використання літніх шин у зимовий період порушники цього правила будуть оштрафовані на 340 бат. Це, звичайно, тільки в тому випадку, якщо законопроект буде прийнятий.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.