Що категорично не можна робити водіям під час дощу чи снігу

0
659

Водіння в погану погоду, чи то дощ, чи то сніг, вимагає особливої обережності та розсудливості. Безпеку на дорозі можна значно підвищити, дотримуючись певних правил та уникаючи певних звичок. У цій статті ми розповімо вам, чого ніколи не слід робити під час дощу або снігу.

1. Уникайте різких маневрів

Важливо уникати різких маневрів, таких як різке прискорення, різке гальмування або різка зміна смуги руху. Ці дії можуть призвести до втрати зчеплення з дорогою та аварії.

2. Не ігноруйте дистанцію між транспортними засобами

Дотримуйтесь безпечної дистанції між вашим автомобілем і транспортним засобом, що рухається попереду. За поганих погодних умов збільшення дистанції між транспортними засобами дасть вам більше часу, щоб зреагувати і запобігти зіткненню.

3. Не забувайте вмикати фари

У дощові або снігові дні вмикайте фари навіть вдень. Це покращує видимість і робить ваш автомобіль більш помітним для інших водіїв.

4. Слідкуйте за станом шин

Шини з недостатньо глибокими канавками можуть значно зменшити зчеплення з дорогою під час дощу та снігопаду. Регулярно перевіряйте стан шин і за необхідності замінюйте їх.

5. Не використовуйте круїз-контроль

Не рекомендується використовувати круїз-контроль у непередбачуваних погодних умовах. Він ускладнює швидку реакцію на зміну дорожніх умов.

6. Не ігноруйте зледеніле дорожнє покриття

Пам’ятайте про ожеледицю на дорозі. Заздалегідь попередьте про ожеледицю і знизьте швидкість, щоб уникнути втрати зчеплення з дорогою.

7. Знижуйте швидкість при поганій видимості

Видимість може бути надзвичайно поганою під час снігопаду або сильного дощу. Не поспішайте, слідкуйте за дорожніми знаками та використовуйте покажчики поворотів.

8. Тримайте скло чистим

Чисте скло – ключ до гарної видимості. Тримайте вікна автомобіля чистими, щоб уникнути відблисків і забезпечити хорошу видимість.

Дотримання цих правил може значно зменшити небезпеку і зробити водіння безпечнішим у погану погоду. Пам’ятайте, що безпека на дорозі залежить від вашої пильності, терпіння і готовності адаптуватися до мінливих умов.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.