Як отримати посвідчення вперше: що змінилося для майбутніх водіїв

0
66
UPG

Кабінет Міністрів затвердив рішення, які суттєво змінюють порядок отримання посвідчення водія.

Так, майбутні водії можуть складати теоретичний іспит без навчання в автошколі.

Спочатку потрібно скласти теоретичний іспит на знання правил дорожнього руху. І лише після цього етапу можна розпочинати практичну підготовку.

Крім того, претенденти на водійське посвідчення мають змогу складати практичний іспит необмежену кількість разів протягом двох років.

Як отримати посвідчення по-новому:

Перший крок – теорія. Відтепер охочим отримати водійське, спочатку варто успішно скласти тестування в територіальному сервісному центрі МВС з теорії. А уже потім починати практичний курс і виїжджати на вулиці за кермом.

Так, Кабінет Міністрів затвердив порядок, за яким українці можуть складати теоретичний іспит для отримання посвідчення водія без обов’язкового навчання в автошколі. Майбутні водії матимуть вибір: вивчати правила дорожнього руху в автошколі або самостійно опановувати теорію.

Аби скласти теоретичний іспит, необхідно буде звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС. З часом така послуга буде доступна і через ЦНАП.

Свідоцтво про теоретичну підготовку дійсне протягом 1 року. Тобто, той, хто успішно склав теоретичний іспит має цілий рік на те, аби пройти практичний курс навчання.

Другий етап – практика. На цьому етапі обов’язково треба відвідувати практичні заняття в автошколі. На практичному курсі треба навчитись керувати автівкою. Після його завершення — іспит. Складання практичного іспиту в автошколі обов’язкове. Заклад освіти видаватиме Свідоцтво про закінчення практичної підготовки.

Свідоцтво про закінчення автошколи дійсне впродовж двох років.

Третій крок – державний іспит на керування автомобілем.

Кількість спроб для складання практичного екзамену є необмеженою впродовж 2-х років від дня видачі свідоцтво про закінчення практичної підготовки в автошколі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.