Головна Новини Електромобіль Tesla Model 3 виявився найгіршим авто у віці від 2 до...

Електромобіль Tesla Model 3 виявився найгіршим авто у віці від 2 до 3 років

0
203
UPG

Tesla Model 3 виявляється у центрі уваги експертної організації TÜV частіше, ніж у середньому. 14,7 відсотка двох-трирічних автомобілів отримали оцінку як такі, що мають «суттєві дефекти» під час загального огляду. Для порівняння, середній показник за віковою групою становив 5,7 відсотка.

Це поставило Model 3 у поточному звіті TÜV на 111 і, таким чином, останнє місце у категорії автомобілів віком 2-3 роки. Навіть Dacia Logan, яка посіла 110-те місце, показала себе значно краще з 11,4 відсотка суттєвих дефектів.

Для звіту щорічно оцінюються техогляди TUV. Формуються вікові групи, у межах яких моделі порівнюють рівень «суттєвих недоліків».

Однак варто відзначити, що електромобіль Tesla Model 3 має найбільший середньорічний пробіг, що може частково пояснювати кількість дефектів, що виникають. Наприклад, пробіг Tesla Model 3 через три роки становить 55 000 кілометрів, що значно вище від середнього показника в 41 000 кілометрів.

За даними TÜV, той факт, що Tesla не вказує міжсервісні інтервали, також відіграє важливу роль у поганій продуктивності Model 3. В результаті багато автомобілів не проходять регулярний огляд майстерні. Але електромобілі також потребують регулярного технічного обслуговування, вважає експерт TÜV Süd Юрген Вольц.

Інші електромобілі показали набагато кращі результати. Наприклад, VW e-Golf (який вже давно знято з виробництва) посів четверте місце у загальному рейтингу з відсотком шлюбу лише 2,6 відсотка, а Renault Zoe посів 49-е місце з 5,1 відсотка.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.