Недбале водіння може мати серйозні наслідки, і навіть незначні порушення правил можуть мати негативні наслідки.
Водії, які розмовляють по телефону під час руху, особливо небезпечні як для себе, так і для інших учасників дорожнього руху. Ми говоримо про мобільні пристрої, а не про бездротові гарнітури.
В Україні, згідно з Правилами дорожнього руху (п. 2.9.е ПДР), водіям заборонено користуватися мобільними телефонами в руках.
Слід зазначити, що недотримання правил користування мобільними телефонами за кермом може мати серйозні наслідки. Якщо дзвінок за кермом не призвів до ДТП, водія можуть оштрафувати на 510 гривень (згідно зі статтею 122.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Рішення з цього приводу приймає інспектор на місці зупинки.
Однак, якщо розмова водія змінює швидкість руху інших учасників дорожнього руху, спричиняє різкі маневри або порушує інші правила безпеки, штраф може становити 1445 гривень або водійське посвідчення може бути вилучено на строк від шести місяців до одного року (згідно зі статтею 122, пункт 5 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Небезпека розмов по мобільному телефону або надсилання повідомлень у месенджері під час керування автомобілем не лише підпадає під юридичні санкції, але й становить загрозу для самого водія та оточуючих. Тому важливо, щоб водії дотримувалися правил і забезпечували свою безпеку на дорозі.
Коли потрапляєш у туман, просто нічого не видно. Відчуття таке, ніби ти їдеш у молоці,…
Багато автовласників, отримуючи при порушенні правил нечіткі знімки з дорожніх камер, помилково вважають, що вони…
Зараз, коли ціни на бензин просто зашкалюють, а грошей у багатьох не вистачає, на ринку…
BMW M3 готується до повернення у сьомому поколінні, пропонуючи вибір між класичним рядним шестициліндровим двигуном…
Шини псуються не тільки від їзди, а й від того, як їх зберігати. Якщо зробити…
Електричний Kia EV6, який встиг за недовге життя здобути купу нагород, у тому числі стати…
Leave a Comment