Завод BMW у Мюнхені припинив випуск ДВЗ

0
128
UPG

Через 60 років після запуску BMW зупинила виробництво двигунів внутрішнього згоряння на заводі у Мюнхені. Цю фабрику перепрофілюють на випуск електромобілів.

У різні часи на заводі виробляли двигуни з числом циліндрів від 4 до 12, останнім випущеним тут двигуном став V8. Однак тепер 8- та 12-циліндрові мотори складатимуть на британському заводі, випуск більш компактних двигунів перенесуть до Австрії.

У виробництві було зайнято приблизно 1,2 тисячі осіб. Їх планується або перенавчити на складання електромобілів, або перевести на інші виробничі об’єкти. Цех, де розташовувалась лінія випуску ДВЗ, переобладнають, на що BMW планує витратити до 400 мільйонів євро. За однією з версій, тут складатимуть електромобілі нового покоління на платформі Neue Klasse. Також на території заводу з’явиться центр випробовування акумуляторів.

Конкретної дати повної відмови від ДВЗ концерн поки не називав, хоча неодноразово заявляв про нарощування випуску електромобілів. Зокрема, платформа Neue Klasse у період з 2025 по 2027 рік стане базою одразу для шести електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.