Деяким автовласникам в Україні відмовлять у державній допомозі

Час читання: < 1 хв.
0

В Україні власники транспортних засобів віком до 15 років більше не отримуватимуть від держави субсидії на оплату комунальних послуг. Про це повідомили у Пенсійному фонді.

Це стосується українців, які володіють кількома автомобілями віком до 15 років. Крім того, Пенсійний фонд повідомляє, що особи, які є членами сім’ї, що володіють більш ніж одним автомобілем віком до 15 років, не мають права на отримання державної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Інші автовласники можуть розраховувати на соціальну допомогу від держави, якщо вони мають на це право.

Власники автомобілів та члени їхніх сімей мають право на державні субсидії з січня 2024 року, через 15 років після випуску автомобіля.

Українці, які володіють одним автомобілем, якому менше п’яти років з моменту випуску, не можуть розраховувати на державні субсидії. Члени їхніх сімей також не мають права на отримання субсидій.

Тим часом, станом на початок 2023 року середній вік українських автомобілів становив 23,2 роки. Це на півроку більше, ніж у 2022 році. Водночас середній вік електромобілів становив 6,16 року.

Відколи російські окупаційні війська почали вторгнення в Україну, українці стали частіше купувати старіші автомобілі. На це є кілька причин. Одна з них – падіння курсу гривні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.