Можливі величезні штрафи Верховна Рада змінює правила продажу автомобілів

0
540
UPG

Багато українців купують вживані автомобілі, але недобросовісні дилери часто “скручують” одометри і продають їх за вищою ціною. Верховна Рада вирішила штрафувати таких дилерів.

Зокрема, пропонується запровадити покарання за фальсифікацію одометрів при продажу вживаних автомобілів. Наразі законопроект перебуває на обговоренні у комітеті.

“Практика фальсифікації пробігу при продажу вживаних автомобілів сьогодні дуже поширена. З метою недопущення введення покупців в оману, пропонуємо встановити адміністративну відповідальність за фальсифікацію пробігу вживаних транспортних засобів з метою їх продажу третім особам”, – йдеться у пояснювальній записці до документу.

Депутати пропонують доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 121-4 такого змісту

Стаття 121-4 Фальсифікація пробігу транспортного засобу, що був у використанні

Фальсифікація пробігу транспортного засобу, що був у використанні, з метою його продажу третій особі, виявлена під час реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу, – тягне за собою накладення штрафу від 500 до 1000 євро (8500-17000 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від 1 до 2 000 євро (17 000-34 000 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.