У травні з заводів України вийшло 442 автотранспортні засоби. Такий обсяг випуску автотранспорту в 90 разів менше травневого результату десятирічної давності, відзначають в асоціації «Укравтопром».
П’ятий місяць поспіль статистику легкового сегменту національного автопрому формують виключно дані про великовузлове складання, яке здійснюється на заводі «Єврокар». У травні на Закарпатті було складено всього 374 Шкоди, що на 39% менше ніж попереднього місяця.
У порівнянні з травневим результатом минулого року, незважаючи на катастрофічно низьку базу порівняння, обсяг випуску легкових автомобілів знизився на 43,5 відсотка.
Продовжує демонструвати негативну динаміку виробництво комерційних автомобілів. Відносно травня 2017 року виробництво комерційних авто впало майже на 17%, а до квітня поточного року в половину, до 5 штук.
У статистиці відсутні дані по КрАЗу, який з незрозумілих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.
У той же час, виробництво автобусів в звітному місяці зросло на 17% до травня 2017 року і на 26% до квітня 2018 р. і становило 63 шт.
Антигравійна плівка стає все популярнішою серед автовласників, однак навколо неї досі існує чимало міфів. Експерти…
Хоча до офіційних прем'єр ще далеко, уже зараз - на основі планів виробників, циклів оновлення…
Видання WhatCar оприлюднило оновлений список найпроблемніших автомобілів на основі свого останнього дослідження надійності. Рейтинг складено…
У 2025 році в Україні поки що немає нових обов'язкових правил щодо сезонної заміни шин,…
Tesla оновила кілька версій Model 3 для європейського ринку, збільшивши їхній запас ходу завдяки новим…
Наступного року Toyota відзначатиме 60-річчя своєї знакової серії Corolla і, за прогнозами, використає цей ювілей…
Leave a Comment