Коли водіям можна проїжджати на жовте світло: роз’яснення

0
662
UPG

У деяких випадках співробітники поліції чекають на світлофорах, щоб забезпечити суворе дотримання правил дорожнього руху, особливо щодо транспортних засобів, які ігнорують червоний і жовтий сигнали світлофора.

Якщо водій порушує правила дорожнього руху, проїжджаючи на заборонений сигнал світлофора, на нього негайно накладається штраф у розмірі 510 гривень відповідно до частини 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Пристрої регулювання дорожнього руху, в тому числі світлофори, відіграють важливу роль у регулюванні дорожнього руху, як це передбачено статтею 8.1 ПДР.

Стаття 8.7 ПДР чітко визначає призначення світлофорів. Світлофори – це сигнальні пристрої, що використовуються для регулювання руху транспортних засобів і пішоходів, з синім, жовтим і червоним сигналами, кожен з яких має своє значення і функцію.

Відповідно до пункту 8.7.3 Правил дорожнього руху, жовтий сигнал означає відсутність руху і слугує попередженням про те, що зміна сигналу неминуча. Правила дорожнього руху, зокрема розділ 8.10 ПДР, вимагають, щоб водії зупинялися перед певними точками, такими як стоп-лінії та знаки зупинки, якщо вони існують, як правило, в межах 10 метрів від світлофора або пішохідного переходу.

За відсутності таких знаків водії повинні зупинитися, щоб не перешкоджати руху пішоходів, особливо при наближенні до перехрестя.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.