В Україні підвищився збір за реєстрацію автомобілів

0
285
UPG

Головний сервісний центр МВС повідомив про зміну вартості державної реєстрації транспортних засобів у зв’язку з підвищенням ціни на бланки реєстраційних документів.

Це коригування стосується комплексних послуг з реєстрації та перереєстрації, включаючи видачу свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на фізичній пластиковій картці.

Раніше орієнтовна вартість цих бланків становила 312 гривень, а тепер – 405 гривень. Важливо зазначити, що це подорожчання стосується лише випадків видачі фізичного пластикового свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Вартість отримання електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу залишається незмінною. Власники транспортних засобів або їхні представники можуть обрати електронне свідоцтво про реєстрацію замість традиційного пластикового документа, і в цьому випадку вартість бланкової продукції не сплачується.

Для тих, хто зацікавлений у розумінні поточної вартості послуг, пов’язаних з обслуговуванням у сервісних центрах МВС, наводимо розбивку:

Для транспортних засобів усіх категорій або окремих агрегатів (з видачею номерного знаку) загальна вартість становить 955 грн, що складається з:

 • Сервісний збір: 200 ГРН.
 • Бланк свідоцтва: 405 ГРН
 • Номерний знак: 350 ГРН

Для автотранспорту (з видачею номерного знака) вартість становить 727 грн. з урахуванням комплектуючих:

 • Сервісний збір: 200 ГРН
 • Бланк свідоцтва: 405 ГРН.
 • Номерний знак: 122 ГРН
Останні новини:  Китайський електричний преміум-седан Hongqi долатиме 1000 км без підзарядки та розганятиметься до сотні за 3 секунди

Для причепів (з видачею номерного знаку) загальна вартість становить 716 грн, що розбивається наступним чином:

 • Сервісний збір: 200 ГРН
 • Бланк свідоцтва: 405 ГРН
 • Номерний знак: 111 ГРН

Для мопедів або їх окремих вузлів (з видачею номерного знаку) вартість становить 698 грн. включно:

 • Сервісний збір: 200 ГРН
 • Бланк свідоцтва: 405 ГРН
 • Номерний знак: 93 ГРН

Варто зазначити, що банківська установа або платіжна система може стягувати додаткову комісію окремо.

Однак важливо зазначити, що в багатьох сервісних центрах МВС можуть залишитися бланки з попередньої партії, наданої поліграфічною компанією. Тому ці центри продовжуватимуть надавати свої послуги за попереднім тарифом 312 грн., доки не вичерпаються наявні запаси бланків. Застосування нового тарифу може бути запроваджено після 9 серпня.

Більш детальну інформацію про державну реєстраційну службу та необхідну документацію можна знайти на офіційному сайті. Крім того, якщо вам потрібні роз’яснення щодо послуг, які надають сервісні центри МВС, ви можете звернутися за телефоном (044) 290-19-88 або відвідати сторінки Головного сервісного центру МВС у Facebook та Instagram.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.