Депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу”, голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що акциз на автогаз має бути збільшено. Таку думку він висловив в інтерв’ю Українським Новинам.
“Щодо зменшення різниці між акцизом на бензин і скраплений газ. Я вважаю, що така ідея має підґрунтя. Я вважаю, що автомобілі їздять одними і тими ж шляхами, тож несправедливо, коли водії на бензині сплачують більше на ремонт цих доріг, ніж автомобілі, які їздять на газі”, – вважає нардеп.
“Дійсно, енерговіддача від газу є меншою, аніж від бензину приблизно на 20-25%. Таким чином і акциз має бути перерахований. Він повинен бути меншим, але не в чотири рази”, – впевнений очільник комітету.
Взимку більшість водіїв прагнуть якнайшвидше прогріти салон і двигун, проте часто діють неправильно, через що…
Audi E5 Sportback 2026 показує, що електромобілі можуть бути не лише технологічними, а й виразними.…
Холод завжди приходить раптово, і якщо не підготуватися заздалегідь, авто може підвести у найневідповідніший момент.…
Найкращий у світі кросовер — Toyota RAV4 — уже багато років зберігає статус глобального бестселера.…
Renault остаточно відмовився від випуску бензинових і гібридних версій моделей R5, R4 і Twingo, залишивши…
Під час вибору шин водії часто зважають на ширину протектора, висоту профілю та діаметр колеса.…
View Comments
Забрать у него мандат и пусть идет зарабатывает вилами. И не будет маяться невесть чем. А то что мощность двигателя на 20-30 процентов ниже бензина не учитывается. И что расход газа на 3-4 литра больше он тоже не учитывает. Надо думать не о своем кармане, а о народном. F то что регистрация обходится около 8 тысяч. Гетьманцев уже достал всех украинцев своими "нововведениями.