Чи реагує алкотестер на вживання безалкогольного пива?

Час читання: < 1 хв.
0

Багато автовласників впевнені в нешкідливості безалкогольного пива та вважають, що його можна пити за кермом. Але ж чи таке воно безалкогольне як здається. Чи можна його насправді пити за кермом розбиралися o-doroge.com.

Склад безалкогольного пива точно такий же, як і у звичайного, алкогольного. Відрізняється лише вмістом алкоголю. У звичайному пиві вміст алкоголю в межах 3-5,5%, безалкогольне містить близько 0,5%, буває й більше. Це означає, що воно не зовсім безалкогольне.

Експерименти показали, що алкотестер реагує на вживання безалкогольного пива. Якщо після випитої однієї пляшки безалкогольного відразу дмухнути в алкотестер, то він покаже вміст алкоголю більше ніж 0,00, тому що пари алкоголю ще не вивітрилися. Якщо ж почекати 10 хвилин і після того дмухнути, то прилад може показати 0,00 проміле.

Виходить, якщо випити і почекати, то можна сідати за кермо. Але це тільки здається. Не всі алкотестери покажуть однакові цифри, це буде залежати від виробника пристрою. До того ж не варто забувати, що безалкогольне пиво теж може вплинути на вашу реакцію і уважність. Тому краще за кермом не пити навіть безалкогольного пива.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.